Volám sa
Zuzana Kováčová

som jedným zo spolu-zakladateľov spoločnosti, aktuálne v pozícii CEO s ambicióznou víziou v segmente vodárenstva. 

Kladiem si neustále otázku, že prečo je tak dôležitý segment akým je vodárenstvo, do ktorého spadá celá problematika dodávky pitnej vody a odvádzania odpadových vôd tak zanedbaný? Prečo si nevážime pitnú vodu? Prečo je dodávka pitnej vody samozrejmosťou? Prečo je na inovačnom chvoste v sieťových odvetviach? Na tieto otázky hľadám odpovede už skoro pätnásť rokov.  Popri hľadaní odpovedí som zistila, že pokiaľ chcem  seba a tento segment niekde posunúť, určite to sama nedokážem. Začala som teda hľadať ľudí, ktorým na tejto téme záleží. Prežili sme spoločne mnoho pádov, sklamaní ale aj víťazstiev. Dnes som obklopená skvelým tímom s dlhoročnými skúsenosťami v segmente a biznise no najmä s ľuďmi so správnym nastavením. 

Regionálna vodárenská spoločnosť napĺňa spoločensky prospešný účel a našim zameraním je poskytovanie služieb v oblasti zabezpečovania plynulej a bezpečnej dodávky pitnej vody, odvádzania odpadových vôd konečnému spotrebiteľovi ako aj kompletnú údržbu a prevádzku vodárenskej infraštruktúry, prevádzkovanie verejných vodovodov verejnej kanalizácie. Spoločnosť pôsobí ako alternatívny dodávateľ týchto služieb pre mestá, obce, samosprávy ako aj developerov.

„Som presvedčená o tom, že každý človek vie prispieť k rozvoju v segmente vodárenstva už len tým, že si uvedomí, že aká je to veľká vec mať doma zabezpečenú dodávku pitnej vody a odvádzanie odpadových vôd a nebude to brať ako samozrejmosť.“

rvs.sk | ©Copyright 2023 | designed and developed by SvitaStudio